Kaminų valymas

Norėdami užsisakyti paslaugas, skambinkite telefonu 8 600 32 321.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja gyventojus, jei krosnis kūrenama kasdien, dūmtraukius reikia valyti ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius. Šildant patalpas ant kaminų sienelių kaupiasi suodžiai, smalos, dūmų šalinimo sistema ima funkcionuoti neefektyviai, laiku neiškvietus kaminkrėčio, dūmai ima virsti į kambarius, pasklinda suodžių kvapas, o baisiausia tokio nerūpestingumo pasekmė – gaisras, kurio metu užsidega krosnių bei dūmtraukių kanaluose susikaupę suodžiai.

Dūmtraukiai ir sienos su dūmų kanalais turi būti nutinkuoti ir išbalinti kalkių skiediniu ar kitokiais dažais. Nes jei dūmtraukyje atsiras įtrūkimų ar plyšių, jie bus greičiau pastebimi. Dera žinoti, kad gaisrai namuose, šildomuose krosnimis, kyla, kai jos yra perkaitinamos, kai atsiranda plyšių kaminų, židinių sienelėse, pro kurias gali prasiveržti ugnis, taip pat kai prakurai naudojami degalai bei kiti greitai užsiliepsnojantys skysčiai.

UAB “Tantalus” kaminkrėčiai savo darbe teikia pirmenybę efektyviausiam – mechaniniam – kaminų valymo būdui, kurio metu naudojamos lanksčios lazdelės, šepečiai, siurbliai.